اسپری محافظ حرارت مو حاوی کراتین نلی

45,000 تومان

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

این محصول را در تلگرام به اشتراک بگذارید! این محصول را در تلگرام به اشتراک بگذارید!

NELLY KERATIN LIQUID -SPRAY

معرفی اسپری محافظ حرارت مو حاوی کراتین  :

اسپری کراتین مو از برند نلی، با فرمولاسیون ویژه حاوی کراتین مایع، فیبر مو را عمیقا بازسازی کرده و قسمت های آسیب دیده مو را ترمیم می کند. این محصول درخشندگی طبیعی مو را به آن باز گردانده و به آن نرمی فوق العاده ای می بخشد. همچنین اسپری کراتین نلی دارای فیلتر نوری است که مو را در مقابل گرمای حاصل از سشوار و اتوهای مو به خوبی محافظت می کند. 

ویژگی های اصلی:

- حاوی کراتین مایع  

- محافظ مو در برابر اشعه های مضر 

- قابل استفاده قبل از سشوار و اتو 

- درخشان کننده ی مو 

- ترمیم کننده ی مو 

- نرم کننده ی قوی مو 

- محافظ مو، قبل از اتو و سشوار 

برای چه افرادی مناسب است :

برای افرادی که موهای خشک و آسیب دیده دارند، پیشنهاد مناسبی است. 

چه تاثیری دارد :

اسپری نلی، از موها در مقابل حرارت سشوار و اتو به خوبی حفظ می کند و موهای خشک و آسیب دیده را احیا کرده و آن ها را نرم و درخشان می سازد و در نهایت ظاهری سالم به موها هدیه می دهد.

نحوه استفاده

برای به دست آوردن نتیجه مطلوب آب موها را با سشوار بگیرید و بگذارید گرمای حاصل از آن، اثر این اسپری را بر موی شما افزایش دهد.

معرفی برند

کمپانی نلی در سال 1950توسط جان رامون بالوچ (دکترای شیمی) با هدف تولید محصولات مراقبت شخصی و خطوط لوازم آرایشی در اسپانیا افتتاح گردید.درسال 1972 با معرفی وتولید  اولین اسپری مو بنام NELLY که  هیچ نمونۀ مشابهی در بازار نداشت  فعالیت تخصصی خود را گسترش داد.کمپانی نلی از ابتدا یک کسب و کار ارثی بوده و در حال حاضر نسل دوم این خانواده موفق به پیشبرد شرکت در سطح بالایی شده اند.بعد از 60 سال تجربه شرکت نلی موفق به کسب گواهینامه IS0 9001 برای طراحی بسته بندی و مارکتینگ شده است.در حال حاضر محصولات این برند در بیشتر کشور های اروپایی توزیع میگردد.

مــزایا
مــعایب